icon

AnTuTu Benchmark

8.4.1 için
Android

4.1

10

Cihazınızın performansını test edin

1.7M

Bu uygulamayı oyla

AnTuTu Benchmark, Android akıllı telefonlar ve tabletler için kıyaslama aracıdır, ve cihazınızın performansını kontrol etmenize izin verir. Üstelik, yüksek performans grafikleriyle oyunlar indirmeyi düşünüyorsanız oldukça yararlıdır.

AnTuTu Benchmark testleri üç aşamaya ayrılır. İlkinde uygulama, cihazınızın dayanıklılığını test eder ve sürekli veri akışı serileri yoluyla cihazınız üzerindeki RAM'in performansını kontrol eder.

İkinci aşamada, AnTuTu Benchmark basitçe Android terminalinizin iki boyutlu grafikleri ele alma biçimini doğrular. Yaptığı şey ekranı pikselli sayılarla doldurmak ve cihazın nasıl dayandığını görmektir.

Üçüncü ve son aşamada, ki bu en zorlu olan, AnTuTu Benchmark 3D grafikli cihazınızın dayanıklılığını kontrol eder. Bunun için, bir bilgisayar için tıpkı kıyaslama gibi, 3D etkisini görürsünüz.

AnTuTu Benchmark cihazınızın performansını kontrol etmek için oldukça faydalı bir araçtır, ve bu araç sayesinde bir oyunu ya da başka bir uygulamayı cihazınızda çalıştırıp çalıştıramaycağınızı öğrenebilirsiniz.
X